Šídlo & Kaplan: Ovládněte pojištění jako ti nejlepší!

V rámci BT Akademie je tu opět ojedinělý workshop Dušana Šídla a Lukáše Kaplana, který Vás odborně i obchodně posune významně kupředu. Budeme se na pojištění dívat nejen z pohledu kvalitativních parametrů, ale i z pohledu plnění a likvidace pojistných událostí.

Jde jedinečným propojením teorie a praxe. Získáte náskok před konkurencí díky praktickým znalostem.

9:00 – 12:00 Dušan Šídlo: Jaké životní pojištění je nejlepší?

Dušan Vás provede záludnostmi výluk a plnění jednotlivých pojišťoven. Ukáže, jak v praxi využívat nástroje Broker Trustu v oblasti pojištění. Budete se bavit zcela konkrétně a máte možnost se ptát na cokoliv. Dozvíte se, jak vybrat vhodný pojistný produkt a jaké produkty považuje Dušan za aktuálně nejlepší a proč.

Pár referencí z obdobného kurzu, které mluví za vše:
Bylo to nejhodnotnější školení za mnoho posledních let a obchodníci jsou nadšeni. Určitě se budou řídit poznatky, které jste nashromáždil v oblasti výluk z pojištění, a přehodnotí svůj dosavadní zjednodušený pohled na výběr pojišťovny.“

(Bruno Walter, spolumajitel finančně-poradenské společnosti TKW Premium)

„Školení pana Šídla mohu vřele doporučit všem poradcům, kteří chtějí svou práci dělat poctivě a pro klienta. Většina zprostředkovatelů má svou oblíbenou pojišťovnu, kvůli ceně, osobním vazbám nebo reklamě. Opravdu do hloubky produktu se však podívá málokdo. Je důležité se občas zastavit a porovnat. Pan Šídlo mně osobně otevřel oči. Získala jsem větší sebedůvěru při sjednávání pojištění. Mé portfolio nabízených produktů jsem značně pozměnila a vstávám s čistější hlavou. Děkuji.“

(Monika Marešová, jednatelka M & M poradenství)

13:00 – 17:00 Lukáš Kaplan: Pojistná událost bez starostí

Lukáš Kaplan se již řadu let zabývá vymáháním pojistného plnění (více na www.eucs.cz a www.branklienta.cz). Jeho firma vyřešila úspěšně stovky různých sporů s pojišťovnami a pro klienty získali přes 180 000 000 Kč.

Společně si projdete nejzajímavější kauzy a ukážete si návody, jak problémy s plněním eliminovat. Současně se dozvíte, jak řešit případy, kde prevence není nic platná. Workshop bude velmi praktický a konkrétní a ukáže, jak lze díky řešení pojistné události upevnit vztah s klientem, a dokonce získat klienty nové.

 „Já i kolegové jsme se dozvěděli, jak řešit efektivně právní problémy klientů. Největší přidanou hodnotou pro nás byly informace z „druhé“ strany. Zjistili jsme, jak pojišťovny fungují, když jde do tuhého, když nechtějí plnit. To jsou informace, které na trhu vzdělání běžně dostupné nejsou. Workshop bych doporučil každému finančnímu poradci.“
Mgr. Vojtěch Duba, €FA, jednatel společnosti Orego finance s.r.o.

Díky školení budeme s kolegy méně času trávit řešením pojistných událostí klientů a mnohem více času nám zůstane na vlastní práci s klientem, která nás živí.“

Václav Ovečka, jednatel společnosti Finanční Správci s.r.o.

Celý den je nabitý informacemi z praxe, které Vám nikdo jiný neřekne. To nejlepší z mnohaleté praxe Dušana Šídla a Lukáše Kaplana! Obsah kurzu byl aktualizován a přepracován, je tedy vhodný i pro ty poradce, kteří ho již navštívili v minulosti.

Cena kurzu: 2.000 Kč/osoba (oproti standardnímu kurzu Lukáše jsme pro vás vyjednali slevu 490 Kč a k tomu jako spolupracovníci Broker Trustu máte navíc školení od Dušana zcela zdarma)

Upozornění: Kurz probíhá již tento měsíc, konkrétně 28. listopadu v Praze a 5.12. v Olomouci. Jedná se o workshop, jehož kapacita je omezená.

Na kurz BT Akademie Broker Trustu se můžete přihlásit v BeTy zde:

Prahahttps://bety.brokertrust.cz/skoleni/2155/detail/2134

Olomouc https://bety.brokertrust.cz/skoleni/2146/detail/2125